Piknik w Czerninie (foto)

Piknik w Czerninie zakończył sezon letnich imprez pod chmurką w sołectwach gminy Dygowo. Pogoda dopisała w stu procentach, tak więc organizatorzy – sołtys, rada sołecka i rada pomocnicza- nie mieli problemu z realizacją programu. Tradycyjna loteria fantowa, dmuchane kule bumper ball , strzelanie z łuku i szereg innych atrakcji wpisały się doskonale w dobre humory uczestników festynu. Zabawy dla dzieci i dorosłych prowadziła pani sołtys – Katarzyna Majcher. Ciekawą konkurencją był wyścig na  „skoczkach” z udziałem dwóch prawdopodobnych kandydatów w wyborach na wójta – Grzegorza Starczyka i Artura Wasiewskiego-  w towarzystwie byłego wójta –Marka Zawadzkiego. Zabawa była przednia. Obecność Marka Zawadzkiego była okazją do złożenia podziękowań przez panią sołtys za długoletnią współpracę wójta z sołectwem.
Autor zdjęć Marek Kawęcki.
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.