Na początku czerwca w Czerninie zakończono ważną inwestycję gminną, która miała na celu poprawę infrastruktury drogowej oraz zagospodarowanie centralnego terenu miejscowości. Projekt ten obejmował przebudowę drogi gminnej oraz uporządkowanie przestrzeni publicznej w centrum Czernina.

Efekt końcowy inwestycji w Czerninie jest widoczny na załączonych fotografiach. Zdjęcia przedstawiają nowoczesną, funkcjonalną i estetyczną przestrzeń, która znacząco poprawia komfort życia mieszkańców oraz estetykę miejscowości.

Inwestycja ta jest dowodem na to, jak ważne są takie projekty dla małych miejscowości. Dzięki nim mieszkańcy zyskują lepsze warunki życia, a sama miejscowość staje się bardziej atrakcyjna zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających ją gości.