Aż dwa wieńce dożynkowe z sołectwa w Dygowie

Sołectwo Dygowo po wielu  tygodniach przygotowań i pracy wielu osób ukończyło zasadniczą część wieńca dożynkowego , który będzie  reprezentował Zachodniopomorskie na tegorocznych Dożynkach Prezydenckich w Spale. Pozostaje tylko przyozdobić go kwieciem i innymi atrybutami, ale to już przed samym wyjazdem. Wieniec jest piękny i okazały, ale niestety ,jego oblicze jest chronione aż do 10 września. Rzecz to zrozumiała , bo konkurencja jakby nie patrzył ogólnopolska. Mało tego, sołectwo Dygowo postanowiło, że i na naszych gminnych dożynkach ,które są w tym samym terminie co prezydenckie, będzie miało wystawiony wieniec. Sprawne ręce pań wiją ,co prawda już mniejszy już wieniec , ale będzie on na pewno godnie reprezentował sołectwo.
Autor zdjęć Marek Kawęcki.
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.