Magiczny Wieczór Andrzejkowy w Sołectwie Dygowo

W gościnnych murach dygowskiej szkoły ,w sobotę odbyły się Andrzejki zorganizowane przez Sołectwo Dygowo. Na imprezie "ostatkowej" bawiło się ponad 80 osób. Atmosfera balu była bardzo „gorąca” za sprawą licznych  konkursów z nagrodami ,wyborów  królowej i króla oraz muzyki DJ-a. Stoły uginały się od smacznych zakąsek a ponadto sołtys Wojtek częstował zupą gulaszową oraz bigosem ,które osobiście przygotował. Dla łasuchów był tort i ciasta własnego wyrobu. Słodką atrakcją wieczoru były także ciasteczka z wróżbą. Bal minął ale pozostały miłe wrażenia po wspólnej zabawie. Rada Sołecka zachęcona bardzo dobrymi opiniami  już przygotowuje Bal Sylwestrowy. Szczegóły pod numerem telefonu 693-997-669 oraz na plakacie. Do zobaczenia 31 grudnia 2016. 
   


Foto i tekst: Sołectwo Dygowo