Sołectwo Dygowo dziękuje za wspaniałą zabawę sylwestrową

Kolejny rok stał się już historią. Nowy 2016 rok został godnie powitany na imprezie zorganizowanej przez sołectwo Dygowo. Wraz z radą sołecką w przygotowaniach do zabawy brali udział mieszkańcy Dygowa, którzy również gościli na imprezie. Dzięki wspólnej pracy sala została pięknie udekorowana, stoły obficie ozdobione co stworzyło odpowiedni klimat. Zabawa trwała do białego rana dzięki wspaniałej muzyce, smacznemu jedzeniu, które pochodziło z firmy cateringowej z Ustronia Morskiego i oczywiście cudownemu towarzystwu.Za duży wkład pracy dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się to tego aby ta wyjątkowa noc upłynęła Nam w tak radosnym nastroju. Nad całością przygotowań czuwał sołtys Wojciech Galek z małżonką. Swoim bacznym okiem doglądał wszystkiego.Uczestnikom szalonej i całonocnej zabawie dziękujemy i serdecznie zapraszamy na imprezy zorganizowane przez sołectwo Dygowo.
Dziękujemy
Sołectwo Dygowo