Festyn w Gąskowie

Festyn w Gąskowie

W sobotę sołectwo Gąskowo  zorganizowało mieszkańcom miejscowości piknik. Przygotowane atrakcje , szczególnie te dedykowane dzieciom musiały konfrontować się z niesprzyjająca pogodą. Już na początku imprezy  witający gości - wójt Grzegorz Starczyk  ,radny Jarosława Grzela i sołtyska Marzena Bociańska , musieli chronić się przed

deszczem. Jednakże organizatorzy nie dawali za wygraną i w pojawiających się oknach pogodowych przeprowadzali zabawy dla dzieci i dorosłych. Kuchnia ,grill , stoisko z ciastami i loteria fantowa pracowały pełną parą.  Zespół sołecki na przekór  warunkom atmosferycznym w myśl zasady  „jeden za wszystkich, wszyscy za jednego” , wykonał dobrą robotę  uprzyjemniając  czas wszystkim ,którzy przybyli na sobotni piknik.

Autor zdjęć Marek Kawęcki


Drukuj