Sołtys zadbał o udany festyn w Kłopotowie

Sołtys zadbał o udany festyn w Kłopotowie

W sobotę sołectwo Kłopotowo zorganizowało dla mieszkańców festyn. Sołtys Dariusz Olenowicz zadbał o wszystko co niezbędne dla udanego biesiadowania. Tu trzeba zaznaczyć ,że sołectwo jest samowystarczalne jeśli chodzi zaplecze imprez plenerowych. Własny namiot wyposażenie kuchni ,stoły ,krzesła oraz nagłośnienie dają niezależność od

sprzętów do niedawna wypożyczanych z Gminy. Specjalnością gastronomii sołeckiej są hot dogi i bigos, bez których jak twierdzi sołtys mieszkańcy nie wyobrażają sobie biesiadowania. Tradycyjnym punktem festynu była loteria fantowa ,której główną nagrodą był sprzęt AGD.

Autor zdjęć Marek Kawęcki.
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.