Dawid jedzie na mistrzostawa świata w Austrii

Dawid jedzie na mistrzostawa świata  w Austrii

Dawid Puzyna jest mieszkańcem Łykowa i uczniem I klasy Gimnazjum we Wrzosowie. Od 7 lat jest również zapalonym „Hip-hopowcem”, który podnosi swoje umiejętności pod okiem instruktorów grupy tanecznej „TOP TOYS” z Koszalina. Osiągnięcia Dawida nie byłyby możliwe bez zaangażowania całej rodziny, na  treningi , które

odbywają się w Koszalinie 5 razy w tygodniu, zawożą go mama, tato, brat, a przede wszystkim dziadek. Dzięki determinacji rodziny i swojej wytrwałości rozwija swoją pasję i odnosi znaczące sukcesy. W październiku br. weźmie udział w mistrzostwach świata w Austrii, do których zakwalifikował się zarówno w kategorii  grup tanecznych jak i indywidualnie. Wójt Marek Zawadzki spotkał się dziś z Dawidem i jego mamą aby pogratulować im wspólnie wypracowanych sukcesów. Życzymy Dawidowi rewelacyjnych wyników w październiku.
Tekst: UG Dygowo

Autor zdjęć Marek Kawęcki.
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich. Zainteresowani nabyciem fotografii w formie cyfrowej lub papierowej mogą kontaktować się pod numerem telefonu 606 764 123.


Drukuj