Halina Stępień w wyrównanej walce z Sylwią Rybak i Marzeną Szumską. Nie mniej zacięta rywalizacja była w konkurencji ubijania piany , gdzie laur zwycięstwa zdobyła Barbara Puzyna , uzyskując najwięcej pianki. O włos ,a właściwie o piankę mniej wyprodukowały Monika Gabryszewska i Iwona Madej. Panowie stanęli w szranki przeciągania liny i tu zwycięzcami została drużyna w składzie ,Andrzej Posiadała ,Rafał Kalinowski i Grzegorz Szczepankowski. Odpór dawali Grzegorz Puzyna ,Paweł Jastrzębski i Michał  Jania, niestety nie dali rady. Zabawa była przednia ,ale to dzięki wsparciu Urzędu Gminy ,Ochotniczej Straży Pożarnej  w Dygowie , oraz sponsorom, firmie Mas Prod Agaty i Mariusza Sędzickich, Stowarzyszeniu „Senior” z Piotrowic, radnemu Robertowi Jaruzelowi, piekarni „Bravo” Honoraty i Remigiusza Gzyl oraz pani Annie Laskowskiej. Wymienionym w imieniu Sołtysa oraz Rady Sołeckiej składam serdeczne podziękowania. Zapraszam na fotogalerię oraz wideo ( 3:01 min).