Piknik w Miechęcinie

Piknik w Miechęcinie

W dniu wczorajszym sołectwo Miechęcin zorganizowało letni piknik integracyjny. Ze względu na pogodę impreza została przeniesiona z soboty na niedzielę. Organizatorzy przygotowali szereg konkurencji zręcznościowo- humorystycznych dla dzieci i dorosłych. Udział nagradzany był dopingiem i oklaskami licznie przybyłej publiczności ,a

także nagrodami przygotowanymi przez organizatorów. Do rywalizacji turnieju sołectw stanęli: gospodarz  ,reprezentacja Dygowa, Pustar i Włościbórza. Zmagania ekip były wyrównane, ale nieznacznie wygrała ekipa z Dygowa ,która szczególnie dobrze wypadła w układaniu sznura z ubrań i pozyskaniu koziego mleka. Osobną rywalizacją były konkurencje zręcznościowe- niekoniecznie bojowo-pożarnicze- dla drużyn OSP z Czernina ,Dygowa i Piotrowic. Strażacy radzili sobie doskonale do czasu konkurencji gaszenia świeczki wodą ze strzykawki, którą niestety przerwał deszcz. Zapraszam na fotorelację z pikniku.

Autor zdjęć Marek Kawęcki.
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich. Zainteresowani nabyciem fotografii w formie cyfrowej lub papierowej mogą kontaktować się pod numerem telefonu 606 764 123.


Drukuj