W Skoczowie będzie bezpiecznie i komfortowo

W Skoczowie będzie bezpiecznie i komfortowo

Trwają prace przy budowie nowego blisko osiemset metrowego ciągu chodnika przy drodze powiatowej w Skoczowie. To ważna inwestycja dla miejscowości. Wpłynie ona na bezpieczeństwo i komfort poruszania się pieszych oraz zwiększy estetykę krajobrazu. 11 czerwca przekazano plac budowy wykonawcy robót – firmie z Bobolic. Od strony Wrzosowa prowadzone są prace na ponad stu metrowym odcinku. Układany jest krawężnik i korytowane  pobocze. Na całym odcinku wycięte są drzewa i krzewy kolidujące z planowaną trasą chodnika. Umowny termin zakończenia prac to koniec listopada, ale według zapewnień wykonawcy prace zakończone będą z dużym wyprzedzeniem. Inwestycję prowadzi i nadzoruje Zarząd Dróg Powiatowych w Kołobrzegu. Współfinansującym jest Gmina Dygowo.

Autor zdjęć Marek Kawęcki.
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.


Drukuj