Piknik sołecki w Skoczowie

Piknik sołecki w Skoczowie

W sobotę Skoczowie odbył się piknik sołecki. Pogoda dopisała i licznie przybyli mieszkańcy i goście mogli korzystać ze wszystkich  przygotowanych przez organizatora atrakcji. W sołectwie mówi się ,że radny- sołtys Tomasz Krawczyk ma zawsze dobra pogodę na imprezy plenerowe. Z myślą o najmłodszych przygotowano szereg zabaw prowadzonych przez

animatorki oraz dmuchaną zjeżdżalnię i labirynt wypełniony piłeczkami. Tradycyjnie działała kuchnia piknikowa i stoisko ze słodkimi wypiekami. Dzięki darczyńcom zorganizowano licytację podarowanych przez nich przedmiotów. Aukcję prowadził wójt Grzegorz Starczyk, który jako licytator nabiera wprawy. Uzyskana z aukcji kwota zaskoczyła nawet organizatorów. Planowano tylko zakup dużego grilla a okazuje się ,że będzie można zakupić jeszcze inne przedmioty na potrzeby sołectwa.

Autor zdjęć Marek Kawęcki
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.