Piknik Charytatywny we Włościborzu (wideo)

Wydarzenie wczorajszego dnia w Gminie Dygowo to Piknik Charytatywny we Włościborzu. Plenerowa impreza przyciągnęła mieszkańców z całej gminy. Szczytny cel – pomoc poszkodowanym w kwietniowym pożarze -  to inicjatywa Sołectwa Włościbórz, które przygotowało bogaty program dla dzieci i dorosłych. Mecze siatkówki drużyn Ochotniczych Straży Pożarnych, olimpiada sołecka Zumba , loteria fantowa, motocykle i Grupa Rekonstrukcji Historycznych w mundurach Ludowego Wojska Polskiego z lat 60 ubiegłego wieku, dały możliwość miłego spędzenia czasu. Głównym wydarzeniem była aukcja przedmiotów podarowanych przez sponsorów i wszystkich ,którzy chcieli pomóc poszkodowanym w pożarze. W roli aukcjonera wystąpił wójt Marek Zawadzki, który z pomocą pani sołtys Lucyny Pokusy w atmosferze dobrej zabawy ,pozbył się wszystkich przedmiotów. Ile zebrali na aukcji? Tego dowiecie się Państwo z załączonego filmu. Zapraszam

Autor zdjęć Marek Kawęcki.
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich. Zainteresowani nabyciem fotografii w formie cyfrowej lub papierowej mogą kontaktować się pod numerem telefonu 606 764 123.