Festyn i Olimpiada Sołecka we Włościborzu

W dniu wczorajszym odbył się FESTYN SOŁECKI we Włościborzu ,podczas którego odbyła się Olimpiada Sołecka. W zawodach brały udział 4 sołectwa ,Męchęcino, Wrzosowo, Kłopotowo i Włościbórz. Pierwsze miejsce zajęło sołectwo Kłopotowo. Poza tym odbyły się zawody sportowe dla młodszych którzy zostali nagrodzeni upominkami. Po rywalizacji sportowej  rozpoczęła się zabawa taneczna, która trwała do północy. Sołtys Lucyna Pokusa wraz z Radą Sołecką dziękuje za liczne przybycie na piknik. Szczególne podziękowania kieruje do  sołectw które wystawiły drużyny olimpijskie, Gminie Dygowo za pomoc w zorganizowaniu festynu oraz sponsorom: Piekarni BRAWO z Wrzosowa za ufundowanie pięknego i smacznego TORTA , Stowarzyszeniu SENIOR z Piotrowic za ufundowaniu nagród dla dzieci i młodzieży. Wielkie podziękowania należą się także  Dariuszowi Wojciechowskiemu, Państwu Brzezińskim, Marcinkowskim, Kuśmirek oraz wszystkich tym, którzy czynnie uczestniczyli w zorganizowaniu festynu i pieczeniu pysznych ciast. Sołectwo Włościbórz już dziś zaprasza na  przyszły rok wszystkie sołectwa do wzięcia udziału w olimpiadzie.