Diamentowe Gody we Wrzosowie

Wiele par chciałoby poznać przepis na długotrwałe i szczęśliwe małżeństwo. Z pewnością znają tę recepturę  Państwo Daniela i Tadeusz Pasierowscy z Wrzosowa. Są ze sobą już ponad 60 lat. Z tej okazji małżeńska para jubilatów świętowała wczoraj diamentowe gody. Wójt Gminy Dygowo Marek Zawadzki wraz z Kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Ewą Kowalczyk odwiedzili dostojnych jubilatów , by przekazać osobiście powinszowania z okazji wspaniałego jubileuszu 60-lecia pożycia małżeńskiego oraz życzenia dobrego zdrowia i pogody ducha na kolejne lata. Jubilatom wręczono okolicznościowy list gratulacyjny, kwiaty i symboliczny upominek. Uroczystość odbyła się w obecności najbliższej rodziny w tym gromadki  wnucząt i prawnucząt.
Autor zdjęć Marek Kawęcki.
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich. Zainteresowani nabyciem fotografii w formie cyfrowej lub papierowej mogą kontaktować się pod numerem telefonu 606 764 123.