Łukasz Jagła laureatem konkursu "Nauczyciel na 6"

W tym roku po raz pierwszy Gazeta Kołobrzeska we współpracy z Urzędem Miasta i Starostwem Powiatowym w Kołobrzegu ,zorganizowała konkurs „Nauczyciel na 6”. Na zamieszczonych w gazecie kuponach uczniowie ze szkół powiatowych oddawali swoje głosy na ulubionych nauczycieli. W naszej gminie uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Czerninie oraz ich rodzice ,sprawili ogromną niespodziankę jednemu z nauczycieli. Oddane przez nich głosy wraz z uzasadnieniem sprawiły, że  w kategorii  "Nauczyciel na 6" w Powiecie Kołobrzeskim ,drugie miejsce zajął nauczyciel wychowania fizycznego- Łukasz Jagła. Wręczenie nagród laureatom konkursu miało miejsce wczoraj w redakcji Gazety Kołobrzeskiej. W dniu dzisiejszym także wójt Grzegorz Starczyk pogratulował panu Łukaszowi tego wyróżnienia. Natomiast pani dyrektor – Jadwidze Puton- życzył jak najwięcej nauczycieli „na 6”. Redakcja portalu także przyłącza się do gratulacji.
Autor zdjęć Marek Kawęcki.
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.