Po raz szósty Orkiestra zagrała w Czerninie

25 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Czerninie mamy już za sobą. Od niedzielnego poranka wolontariusze- dzieci ze Szkoły Podstawowej imienia Orła Białego- zbierały  pieniędze do puszek na sprzęt medyczny dla dzieci i seniorów. Od godziny 15:00 w budynku szkolnym i na dziedzińcu rozpoczęło się Wielkie Granie dla mieszkańców gminy. Nikt nie żałował przysłowiowego grosza i puszki przy stoiskach z atrakcjami  przekąskami zapełniały się. Najwięcej emocji towarzyszyło licytacji przedmiotów ofiarowanych przez darczyńców. Koszulki , zegar WOŚP, tort w kształcie serca Orkiestry  autografy, piłki itp. szybko znajdowały nabywców. O godzinie 18:00 odpalono tradycyjne Światełko do nieba. Poniżej wideo i foto relacja z dzisiejszego wydarzenia w Czerninie.

Autor zdjęć Marek Kawęcki.
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.