„Razem na Święta” - akcja społeczności szkolnej Czernina dla mieszkańców DPS we Włościborzu

„Razem na Święta” - akcja społeczności szkolnej Czernina  dla mieszkańców DPS we Włościborzu

Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Czerninie zorganizowała akcję „Razem na Święta” , której celem było przygotowanie paczek świątecznych dla pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej we Włościborzu . Wydarzenie  ogłoszone na szkolnym Facebooku ,odbiło się szerokim echem nie tylko wśród społeczności szkolnej. Do akcji włączyli się również dobrzy ludzie z Kołobrzegu i nie tylko.

W dniu dzisiejszym wszystkie paczki podpisane imieniem i nazwiskiem dotarły do mieszkańców DPS.

Jako dyrektor Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Czerninie ,chciałam z całego serca podziękować wszystkim ,którzy przyczynili się do spełnienia życzeń pensjonariuszy i sprawili że ich święta będą też radosne.

Wszystkim Państwu, życzę w tym trudnym czasie spokojnych i radosnych Świąt. Bądźmy dla siebie życzliwi i serdeczni. Szanujmy się wzajemnie ,bez względu na nasze przekonania cały rok ,a nie tylko od święta.

Zdrowych i Wesołych Świąt życzy

 Dyrektor Szkoły Podstawowej w Czerninie

Jadwiga Puton


Drukuj