WOŚP w Czerninie zebrała ponad 29 tysięcy złotych!

WOŚP w Czerninie zebrała ponad 29 tysięcy złotych!

W 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy włączył się , już po raz kolejny ,sztab wolontariuszy ze Szkoły Podstawowej w Czerninie. Centrum wydarzeń Orkiestry znajdowało się w świetlicy wiejskiej. Głównym wydarzeniem tradycyjnie była aukcja przedmiotów przekazanych sztabowi przez darczyńców. O 15.30 ruszyła licytacja ,z której zebrano 11 621,79 złotych. Rekordowa kwota podczas  licytacji padła za tort ufundowany przez Stowarzyszenie Miłośników Dawnej Motoryzacji. Do puszki WOŚP trafiło 3 350 złotych z zrzutki wielu osób. Aukcję prowadzili:  Jadwiga Puton-dyrektor szkoły w Czerninie i Grzegorz Starczyk- wójt Gminy Dygowo. Łącznie do puszek Orkiestry w Czerninie trafiło 29.021,73 złotych !


Drukuj