Przedszkolaki z gminy Dygowo przywitały wiosnę na sportowo

W świetlicy wiejskiej w Czerninie odbyła się Wiosenna Olimpiada Przedszkolaków 2023. Pierwszy dzień kalendarzowej wiosny przedszkolaki z oddziałów przedszkolnych z Czernina, Dygowa i Wrzosowa przywitały w atmosferze zabawy i rywalizacji sportowej. Program olimpiady -zagadki , przyśpiewki sportowe i konkurencje sprawnościowe , dał ogrom pozytywnych emocji dzieciom i opiekunom. Tu trzeba dodać, że panie nauczycielki oraz wójt Grzegorz Starczyk z dyrektor Jadwigą Puton brali udział w konkurencjach sprawnościowych.

W tym roku na najwyższym stopniu podium stanęła drużyna przedszkolaków  z Czernina , drugie miejsce przypadło przedszkolakom z Wrzosowa , a trzecie miejsce zajęła ekipa przedszkolaków z Dygowa.