Turniej Unihokeja w Dygowie

W Zespole Szkół w Dygowie rozegrano Turniej Gminny Szkół Podstawowych w Unihokeju Dziewcząt i Chłopców. W zawodach udział wzięli reprezentacje chłopców z Czernina, Wrzosowa i gospodarza turnieju Dygowa. Natomiast w kategorii dziewcząt szkoły z Czernina i Dygowa. Nasza drużyna chłopców nie okazała się zbyt gościnna pokonując Wrzosowo 4:2 a następnie szkołę z Czernina 6:0. II miejsce zajął Czernin wygrywając z Wrzosowem 4:2. Dziewczynki z Dygowa również uplasowały się na I miejscu pokonując reprezentantki z Czernina 4:0, tym samym na Mistrzostwach Powiatowych w Unihokeju naszą gminę reprezentować będą chłopcy i dziewczynki z Dygowa. GRATULACJĘ i POWODZENIA na dalszym etapie zmagań.
Tekst: Grzegorz Markowski
Autor zdjęć Marek Kawęcki.
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.