"Zdrowy" projekt gmnazjalistów z Dygowa wysoko w rankingu

Gimnazjaliści z Zespołu Szkół w Dygowie biorą udział w  projekcie edukacyjnym "Szkoła od kuchni - bo w zdrowym ciele zdrowy duch” organizowanym przez wydawnictwo współpracujące ze szkołą. Ideą przedsięwzięcia jest promowanie zdrowego stylu życia  i rezygnacja z wysoko przetworzonych przekąsek na rzecz zdrowych produktów. Koordynatorem projektu jest pani Joanna Kulewicz. Na czym polega projekt konkursowy można sprawdzić klikając tutaj. Uczniowie włożyli w projekt bardzo dużo pracy i  potrzebują wsparcia z Państwa strony. W konkursie walczą o grant na tablicę interaktywną i wycieczkę do Instytutu Ziemniaka w Boninie. Na tą chwilę gimnazjaliści z Dygowa są na około 45 miejscu z 690 szkół z całej Polski, a w powiecie na pierwszym miejscu. Miejsce wyznacza  ilość głosów otrzymanych za pośrednictwem internetu. Głosowanie ruszyło 1 grudnia. Aby oddać głos wystarczy wejść w podany link i zagłosować wypełniając dane w formularzu. Każdy krok działania będzie opisany, w razie pytań można się kontaktować z liderem projektu - Joanną Kulewicz (w szkole lub przez facebooka). W przypadku problemów z otrzymaniem linku aktywacyjnego proszę próbować ponownie lub użyć innego (swojego) e-maila. Czasem, niestety, na link trzeba poczekać, wówczas najlepiej próbować dalej, aż w końcu trafi do skrzynki odbiorczej. Jeszcze jedna ważna uwaga- nie wystarczy kliknąć „like” na FB! Trzeba wejść na stronę projektu, kliknąć głosuj i postępować zgodnie z wytycznymi.  Pani Joanna w imieniu gimnazjalistów przed kamerą przedstawiała szczegóły projektu oraz zachęcała do jego wsparcia przez Państwa. Zapraszam do obejrzenia materiału.