Dzień Patrona szkoły w Dygowie

W dniu wczorajszym w Zespole Szkół im. Adama Mickiewicza w Dygowie odbył się apel z okazji Dnia Patrona. Uroczystość rozpoczęli uczniowie z klasy I szkoły podstawowej i oddziału zerowego. Jasełka w ich wykonaniu wprowadziły wszystkich w atmosferę nadchodzących świąt. Klasy V i Ia gimnazjum zaprosiły uczniów do „Wędrówki z Mickiewiczem”. Zostały przypomniane najważniejsze utwory oraz fakty z życia poety. Nagrodzony został również talent plastyczny uczniów, którzy namalowali portrety Adama Mickiewicza. Wyróżnieni zostali: Konrad Połczyński z klasy III a szkoły podstawowej oraz Zuzanna Kubacka z klasy III a gimnazjum. Uroczysty i świąteczny charakter tego spotkania podkreślił występ szkolnego chóru „Ale plama”.
Autor zdjęć Marek Kawęcki.
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.