Cenne wyróżnienie dla młodych dziennikarzy z Dygowa

Gimnazjaliści z Dygowa już po raz kolejny wzięli udział w dorocznej imprezie młodych dziennikarzy organizowanej przez licealistów z Kołobrzegu. W dniu dzisiejszym w trakcie drugiego dnia VI Sesji Dziennikarskiej zorganizowanej w  I LO im. M. Kopernika w Kołobrzegu miało miejsce podsumowanie konkursu na reportaż. Redakcja internetowej gazetki szkolnej Bigos zdobyła w tym prestiżowym konkursie I wyróżnienie za "Najlepszy reportaż interwencyjny". Uczestnicy sesji zgromadzeni w auli szkolnej w tym Arleta Bojke - dziennikarka TVP, mogli  obejrzeć  nagrodzony reportaż . W tegorocznej edycji brało udział  10 szkół gimnazjalnych i liceów. Cenne nagrody odebrały Amelka Kurowska i Natalia Doskocz. Gratulujemy. To duży sukces gimnazjalistów z Dygowa. Zapraszam do obejrzenia konkursowego reportażu pt. "Gazetka gimnazjalna, bo nam nie jest wszystko jedno"