Alan i Natalia ze swoimi klasami odwiedzą Park Rozrywki

Natalia Andrzejewska z klasy V i Alan Niemierzycki z oddziału przedszkolnego Szkoły Podstawowej w Dygowie zostali wyróżnieni za udział w  konkursie o zasięgu powiatowym na najładniejszą pracę - maskotkę Pomerania Fun Park. Nagrody to wstęp do Parku Rozrywki na cały dzień darmowej zabawy dla całej klasy.  Symboliczne bilety wręczył przedstawiciel Fun Park Pomerania Filip Korowacki w obecności Starosty Kołobrzeskiego Tomasza Tamborskiego i dyrektorki szkoły Magdaleny Skonieczka. Dzięki nagrodzonym pracom Alana- sówkom wykonanym w technice dekupaż oraz Natalii – figurki Pomerusia z plasteliny , wszystkie dzieci z ich klas będą mogły już niebawem skorzystać z atrakcji parku w Pyszce.
Autor zdjęć Marek Kawęcki.
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.