Egzaminy gimnazjalne w Zespole Szkół w Dygowie

Gimnazjaliści rozpoczęli trzydniowe egzaminy. Dziś zdają egzamin z historii i wiedzy o społeczeństwie oraz języka polskiego. W Zespole Szkół w Dygowie do bloku zadań przystąpiło 30 gimnazjalistów. W czterech salach nad prawidłowym przebiegiem egzaminów czuwały komisje. Na sali sportowej Sławomir Skonieczka - przewodniczący, Małgorzata Siarnik i Marek Ejsmont, w klasach: Joanna Kulewicz – przewodnicząca i Karol Burzyński, Waldemar Kędziora –przewodniczący i Marzanna Orzeł oraz Cezary Gliwa – przewodniczący i Kamila Bohdziewicz. W tym roku także Gmina Dygowo ma swoich obserwatorów w czasie egzaminów. W szkole w Dygowie dziś obecna była sekretarz Dorota Gruchała , a we Wrzosowie kierownik referatu Sylwia Zaremba. Jutro uczniowie będą pisać egzamin z przedmiotów przyrodniczych (biologia, chemia, fizyka i geografia) oraz matematyki. W piątek natomiast przeprowadzony zostanie egzamin z języka obcego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Wyniki egzaminu gimnazjalnego będą ogłoszone w całej Polsce 16 czerwca.
Autor zdjęć Marek Kawęcki.
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.