Szkolna akcja pomocowa w Dygowie

W Szkole Podstawowej w Dygowie odbył się kiermasz charytatywny na rzecz poszkodowanych przez pożar budynku mieszkalnego w centrum Dygowa. Społeczność szkolna i rodzice włączyli się w akcję pomocową zainicjowaną przez wychowawców klasy III – Bożenę Winnik i klasy VI –Roberta Jaruzel, do których uczęszczają uczniowie z poszkodowanych rodzin. Stoiska na których wystawiono ciasta , słodycze ,drobne zabawki i biżuterię od godziny ósmej cieszyły się dużym zainteresowaniem uczniów i odwiedzających szkołę. Zebrane w kiermaszu środki wpłacone zostaną na bankowe konto pomocowe utworzone przez Gminę Dygowo. Kiermasz odbywał się pod hasłem: „Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas”.
Autor zdjęć Marek Kawęcki
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.