W trudnym okresie pandemii koło teatralne uczniów klasy 6 Szkoły Podstawowej  w Dygowie, przygotowało przedstawienie ballady Frie­dri­cha Schil­le­ra „Rę­ka­wicz­ka”  w przekładzie Adama Mickiewicza. Członkowie zespołu  w składzie: Julia  Lewandowska, Julia Laskowska, Nikola Ciepielak, Amelia Gabryszewska, Dominika Klawinowska, Cyprian Suski, Aleksander Marciniak, Bartek Puton  nagrali przedstawienie w trybie zdalnym, które dostępne było na stronie internetowej szkoły.  

Ostatnim akcentem  pracy grupy teatralnej przed wakacjami była wspólna fotografia i odebranie nagród za pracę w kole. Upominki książkowe  wręczyła opiekunka koła teatralnego Pani Iwona Jaruzel.

W ubiegłym roku efektem i podsumowaniem działalności koła było wydanie książki - wspomnień i wierszy  z okresu domowej izolacji.