Turniej szachowy w Zespole Szkół we Wrzosowie

W Zespole Szkół we Wrzosowie rozegrano I Turniej o Mistrzostwo Szkoły Podstawowej i Gimnazjum. Jak przystało na poważny turniej Sędzią Głównym sędzia  klasy międzynarodowej  pan Leon Bręgoszewski.  Turniej szachowy rozegrano systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund. Do rywalizacji przystąpiło 16 zawodników- chłopcy i dziewczęta. Po dwugodzinnej rywalizacji wyłoniono zwycięzców w obu kategoriach.
Szkoła Podstawowa
1. MACIEJ KARBOWIAK
2. ZUZANNA DOPART
3. NIKOLA OLEJNICZAK
Gimnazjum
HUBERT HUMIENNIK
DAWID PUZYNA
MACIEJ STĘPIEŃ
Dyplomy wręczył pan dyrektor  Waldemar Pankiewicz. Uczniowie mają możliwość trenowania tej dyscypliny sportu podczas zajęć w Ognisku Pracy Pozaszkolnej w Kołobrzegu pod okiem pana Leona Bręgoszewskiego.
Tekst i foto: ZS Wrzosowo