Młodzież z Niemiec po raz kolejny odwiedza Gminę Dygowo

Po raz kolejny uczniowie wraz z opiekunami  z  Regionale Schule ,, Schule am Mühlenberg" w Cambs odwiedzili  szkołę we Wrzosowie. Wymiana młodzieży polsko- niemieckiej odbywa się dzięki dofinansowaniu  przez Polsko- Niemiecką Współpracę Młodzieży Pomerania w Szczecinie. Koordynatorem projektu wymiany jest pani Agata Graf – nauczycielka języka niemieckiego w Zespole Szkół we Wrzosowie. Program  wizyty obejmuje wspólne zajęcia w szkole , spędzanie czasu na zajęciach sportowych , dyskotece i zwiedzaniu gminy i okolic. W dniu wczorajszym tradycyjnie młodzież gościł  Wójt Gminy Dygowo Grzegorz Starczyk. Następnie uczniowie porządkowali Lapidarium w Bardach i zwiedzali Kołobrzeg. Wizyta gości z Niemiec potrwa do piątku.
Autor zdjęć Marek Kawęcki.
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.