Zakończenie Roku Szkolnego we Wrzosowie

Uroczystość zakończenia Roku Szkolnego 2016/2017  w Zespole Szkół we Wrzosowie rozpoczęli  o godzinie dziewiątej gimnazjaliści klasy trzeciej. Pokazowym polonezem zaprezentowali się po raz ostatni jako uczniowie – absolwenci gimnazjum. W auli szkolnej zgromadzili się przedszkolaki ,uczniowie podstawówki , gimnazjaliści i nauczyciele oraz rodzice. Obecny był także wójt Grzegorz Starczyk. W czasie uroczystości jako pierwszych uhonorowano dyplomami, nagrodami i stypendiami najlepszych uczniów szkoły podstawowej. Następnie wręczono nagrody i świadectwa gimnazjalistom kończącym swoją przygodę ze szkołą we Wrzosowie. Gimnazjaliści klasy II ceremonialnie przejęli sztandar szkoły.
Autor zdjęć Marek Kawęcki.
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.