Uczniowie z Wrzosowa odwiedzili rówieśników w Cambs

Uczniowie z Wrzosowa odwiedzili  rówieśników w Cambs

Kolejny raz uczniowie szkoły podstawowej  z Wrzosowa gościli w zaprzyjaźnionej szkole Cambs  - Regionale Schule ,, Schule am  Mühlenberg" w Niemczech. Pięciodniową wizytę młodzieży dofinansowała Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży Pomerania Szczecin. Bogaty program i obejmował między innymi udział we wspólnych zajęciach lekcyjnych i

sportowych oraz zwiedzanie. Uczniowie porządkowali miejsce pamięci w Flessenow, poznali kompleks zamku w Schwerin, odwiedzili Flippermuseum- muzeum gier automatycznych. Opiekę  jedenastu  uczniom III gimnazjum zapewniły panie: Agata Graf – nauczycielka języka niemieckiego i Małgorzata Siarnik – nauczycielka matematyki. Rewizyta gości z Niemiec będzie miała miejsce 23 – 27 kwietnia 2018 roku.