• Dzień Kobiet w Stojkowie

    Panie ze Stojkowa świętowały w miejscowej świetlicy Dzień Kobiet. Honory gospodarza pełnił radny -sołtys Zbigniew Zawadzki. Zaproszony na przyjęcie wójt Grzegorz Starczyk złożył Paniom serdeczne życzenia  do których dołączył upominek. Panowie z OSP Stojkowo wręczyli Paniom okazjonalny kwiatek i osobiście złożyli życzenia.

  • Radny Zbigniew Zawadzki wybrany sołtysem Stojkowa

    Świetlica w Stojkowie była po raz pierwszy od chwili oddania do użytku miejscem zebrania sołeckiego. W związku z rezygnacją  Marcina Górniaka z funkcji sołtysa przeprowadzono wybory. Obecni na zebraniu mieszkańcy Stojkowa zgłosili jednego  kandydata na nowego sołtysa, radnego gminnego Zbigniewa Zawadzkiego. Głosowanie ,w którym wzięły udział 32 osoby potwierdziło wybór kandydata na sołtysa Stojkowa.

  • Sołectwo Stojkowo i Pustary otrzymały granty

    24 lipca 2023 roku Gmina Dygowo podpisała z Urzędem Marszałkowskim dwie umowy na granty sołeckie. Dofinansowania w kwocie po 15 tysięcy złotych trafią do Stojkowa i do Pustar. W Stojkowie zamontowane będą ławeczki do wypoczynku, a w Pustarach plac zabaw przy świetlicy wiejskiej zostanie doposażony w wielofunkcyjne urządzenie do aktywnej zabawy dla dzieci młodszych.