• W Dygowie rozdano ósmoklasistom zaświadczenia z wynikami

  Absolwenci 2020  Szkoły Podstawowej w Dygowie otrzymali w dniu dzisiejszym  zaświadczenia z wynikami egzaminu ósmoklasisty. Dokumenty ,ze względu na sytuację epidemiczną zostały przekazane absolwentom w sposób bezpieczny. Dyrektor szkoły , pani Magdalena Skonieczka wręczyła absolwentom , którzy osiągnęli najlepsze wyniki na egzaminach ,pamiątkowe statuetki.

  Najwyższe wyniki  Egzaminu Ósmoklasisty w roku szkolnym 2019/2020 uzyskali:

  1.     Weronika Folcik  j. polski

  2.     Mateusz Dębski   matematyka, j. angielski

  3.     Kornel Bugajczyk   j. angielski

  4.     Maja Szuberska   j. angielski

 • Wyniki egzaminów 8 klas. Jak wypadła Gmina Dygowo w powiecie?

  Okręgowa Komisja Egzaminacyjna opublikowała średnie wyniki procentowe szkół w poszczególnych gminach. Poniżej tabela obrazująca średni wyniki trzech szkół na terenie gminy Dygowo na tle wyników szkół powiatu kołobrzeskiego.

 • Wyniki egzaminów 8 klas. Jak wypadła Gmina Dygowo?

  Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu zamieściła na stronie  wyniki egzaminów ósmoklasisty 2023. Poniżej, na podstawie dostępnych arkuszy OKE  opracowane zostały tabele z wynikami szkół powiatu kołobrzeskiego.

   

 • Wyniki egzaminów gimnazjalnych w Gminie Dygowo i Powiecie

  16 czerwca Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu opublikowała informację o wynikach egzaminu gimnazjalnego w roku 2018.  Poniżej dostępne są średnie procentowe wyniki egzaminu gimnazjalnego z terenu szkół w powiecie kołobrzeskim. Kolorem żółtym oznaczyłem średnie wyniki ze szkoły w Dygowie i Wrzosowie. Egzamin gimnazjalny był
 • Wyniki egzaminów gimnazjalnych w Gminie Dygowo i Powiecie

  16 czerwca Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu opublikowała informację o wynikach egzaminu gimnazjalnego w roku 2018.  Poniżej dostępne są średnie procentowe wyniki egzaminu gimnazjalnego z terenu szkół w powiecie kołobrzeskim. Kolorem żółtym oznaczyłem średnie wyniki ze szkoły w Dygowie i Wrzosowie. Egzamin gimnazjalny był przeprowadzony od 18 do 20 kwietnia 2018 roku.

 • Wyniki egzaminów gimnazjalnych w powiecie

  Wyniki egzaminu gimnazjalnego 2017 zostały opublikowane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną 16 czerwca. Jak wypadła gmina Dygowo na tle innych gmin powiatu kołobrzeskiego mogą Państwo ocenić w zestawieniu tabelarycznym poniżej. Przypomnę ,że średnie procentowe ogólnopolskie z poszczególnych przedmiotów przedstawiają się następująco: 69 - język polski , 47 - matematyka , 59 - historia i wiedza o społeczeństwie , 52 - przedmioty przyrodnicze (biologia, chemia, fizyka i geografia) ,67 - angielski na poziomie podstawowym 49 – angielski rozszerzony.

 • Wyniki egzaminu ósmych klas w gminach powiatu kołobrzeskiego

  Okręgowa Komisja Egzaminacyjna opublikowała wyniki egzaminów ósmoklasistów, które odbyły się od 25 do 27 maja 2021 roku.