• 50 lat razem. Złote Gody pary z Dygowa

  Państwo Regina i Ryszard Bugajczyk obchodzili jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego. Złota Para zawarła związek małżeński w 1972 roku w Białogardzie. Ten moment , uwieczniony na fotografiach i udostępniony przez Państwo Bugajczyk prezentujemy poniżej. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, Andrzej Duda ,przyznał dostojnym jubilatom medale „Za długoletnie pożycie małżeńskie”. Uroczystość wręczenia odznaczeń odbyła się w gronie rodziny w Urzędzie Stanu Cywilnego w Dygowie.  Laudację na cześć Państwa Bugajczyk wygłosiła  kierowniczka USC w Dygowie, Ewa Kowalczyk ,a odznaczenia  w imieniu głowy państwa wręczył Wójt Gminy Dygowo ,Grzegorz Starczyk. Wójt złożył jubilatom życzenia , wręczył kwiaty, okolicznościowy dyplom i upominek.

  Złotej Parze życzymy kolejnych wspólnych lat pożycia w zdrowiu , szczęściu i miłości najbliższych.

   

 • Jubileusz Złotych Godów Pary z Włościborza

  Państwo Różanna i Jerzy Okupscy obchodzili jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego. Jubilaci zawarli związek małżeński 24 grudnia 1971 roku w USC w Biesiekierzu.  Na tę okoliczność , na wniosek rodziny Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda ,przyznał dostojnym jubilatom medale „Za długoletnie pożycie małżeńskie”. Uroczystość wręczenia odznaczeń odbyła się w gronie rodziny w Urzędzie Stanu Cywilnego w Dygowie.  Gospodarzami tego zacnego wydarzenia byli Wójt Gminy Dygowo , Grzegorz Starczyk i kierowniczka USC w Dygowie, Ewa Kowalczyk, która rozpoczęła uroczystość laudacją na cześć Złotej Pary. Następnie w imieniu głowy państwa wójt wręczył odznaczenia, po czym złożył jubilatom życzenia oraz wręczył kwiaty, okolicznościowy dyplom i upominek.

  Państwo Okupscy udostępnili również swoje zdjęcia ślubne sprzed pół wieku.

  Złotej Parze życzymy kolejnych wspólnych lat pożycia w zdrowiu , szczęściu oraz miłości wzajemnej i najbliższych.

 • Złote Gody Pary z Wrzosowa

  Państwo Elżbieta i Jan Żarscy obchodzili jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego. Złota Para zawarła związek małżeński 23 grudnia 1972 roku w Dygowie.  Na tę okoliczność Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda ,przyznał dostojnym jubilatom medale „Za długoletnie pożycie małżeńskie”. Uroczystość wręczenia odznaczeń odbyła się w gronie rodziny w Urzędzie Stanu Cywilnego w Dygowie.  Laudację na cześć Państwa Żarskich wygłosiła  kierowniczka USC w Dygowie, Ewa Kowalczyk ,a odznaczenia  w imieniu głowy państwa wręczył Wójt Gminy Dygowo ,Grzegorz Starczyk. Wójt złożył jubilatom życzenia , wręczył kwiaty, okolicznościowy dyplom i upominek.

  Do galerii fotografii z uroczystości Państwo Żarscy udostępnili swoje zdjęcia ślubne sprzed 50 lat.

  Złotej Parze życzymy kolejnych wspólnych lat pożycia w zdrowiu , szczęściu i miłości najbliższych.