• Dzień Kobiet w klubie seniora „Sercem Młodzi”

  Z okazji Dnia Kobiet  panowie z klubu seniora „Sercem Młodzi” wraz z wójtem Gminy Dygowo Grzegorzem Starczykiem , zorganizowali dla Pań popołudnie pełne niespodzianek. Były życzenia , kwiatek i słodki upominek dla każdej oraz główna atrakcja – pełen humoru występ wokalny panów.

 • Dzień Kobiet w DPS Piotrowice. Dzień pełen pozytywnych emocji

  8 marca w Domu Pomocy Społecznej w Piotrowicach gościły uczennice Zespołu Szkół nr 2 im. B. III Krzywoustego w Kołobrzegu.

  Te młode kobiety, kształcące się w zawodzie fryzjera wraz ze szkolną pedagog Aliną Hajdamowicz z okazji Dnia Kobiet, postanowiły sprawić radość podopiecznym i w profesjonalny sposób zadbać o ich wygląd zewnętrzny.

  Weronika, Julia, Zuzanna, Aleksandra, Martyna oraz dwie Joanny, czesały, obcinały, modelowały włosy, kręciły loki, a także malowały paznokcie i robiły piękne makijaże wszystkim chętnym pensjonariuszkom. To był dzień pełen pozytywnych emocji, który sprawił, że na twarzach Pań zagościł uśmiech.

  Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w tą akcję, jesteśmy wdzięczni i doceniamy każdą chęć niesienia pomocy.

 • Dzień Kobiet w Skoczowie

  Z okazji Dnia Kobiet w świetlicy w Skoczowie miejscowe sołectwo zorganizowało przyjęcie dla pań. Gospodarzami  wydarzenia byli: radny- sołtys Tomasz Krawczyk i Szymon Skiba. Na uroczystość zaproszeni byli wójt Grzegorz Starczyk oraz przewodniczący radny gminy Jerzy Leszczyński.

 • Dzień Kobiet w Stojkowie

  Panie ze Stojkowa świętowały w miejscowej świetlicy Dzień Kobiet. Honory gospodarza pełnił radny -sołtys Zbigniew Zawadzki. Zaproszony na przyjęcie wójt Grzegorz Starczyk złożył Paniom serdeczne życzenia  do których dołączył upominek. Panowie z OSP Stojkowo wręczyli Paniom okazjonalny kwiatek i osobiście złożyli życzenia.

 • Dzień Kobiet w Stramniczce kameralnie

  Z okazji Dnia Kobiet sołtysowa  Stramniczki Joanna Madrian zorganizowała kameralne przyjęcie dla pań z miejscowości. Uroczystość odbyła się w domu u pani sołtys ,gdyż Stramniczka nie posiada świetlicy. Gośćmi byli wójt Grzegorz Starczyk i przewodniczący rady gminy Jerzy Leszczyński.

 • Dzień Kobiet we Wrzosowie

  W sobotnie popołudnie Panie z sołectwa Wrzosowo świętowały w miejscowej świetlicy Dzień Kobiet. Spotkanie zorganizowała wraz radą sołecką sołtyska Małgorzata Kamińska przy wsparciu radnych Zbigniewa Grzebieniaka  i Piotra Krysztofiaka. W rolę konferansjera wcielił się Witold Wódkowski , który poza tym  bawił gości dowcipem i śpiewem. Wójt

 • Dzień Kobiet we Wrzosowie

  Wójt Grzegorz Starczyk oraz przewodniczący radny gminy Jerzy Leszczyński zostali zaproszeni do Wrzosowa na uroczystość  z okazji Dnia Kobiet , które zorganizowało  miejscowe sołectwo.

 • Gminny Dzień Kobiet w Dygowie

  Tydzień po otwarciu Gminnego Ośrodka Kultury i Biblioteki w Dygowie, na dużej sali tego obiektu miało miejsce pierwsze wydarzenie dla lokalnej społeczności - Gminny Dzień Kobiet.  Z okazji Dnia Kobiet  Wójt Gminy  Dygowo i Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Dygowie zorganizowali dla pań wieczorne przyjęcie. Gości powitała dyrektor Domu Kultury , Katarzyna Iwanejko ,ale dalej honory domu przejęła męska część Rady Gminy Dygowo z wójtem Grzegorzem Starczykiem i przewodniczącym rady ,Jerzym Leszczyńskim na czele. Wójt złożył paniom życzenia po czym panowie wręczyli kwiaty. Oprawę artystyczną wydarzenia stanowił zespół wokalny Mayol.

 • Gminny Dzień Kobiet w Dygowie

  Na sali bankietowej ośrodka kultury w Dygowie zorganizowany został  gminny Dzień Kobiet.  Gości – Panie ze wszystkich miejscowości gminy Dygowo  powitała dyrektor Domu Kultury , Katarzyna Iwanejko ,po czym honory domu przejęła męska część Rady Gminy Dygowo z wójtem Grzegorzem Starczykiem i przewodniczącym rady gminy  ,Jerzym Leszczyńskim na czele. Wójt złożył paniom życzenia , następnie  panowie radni wręczali paniom kwiaty. Oprawę artystyczną wydarzenia zapewniła wokalistka Justyna Adamczak.

 • Przyjęcie dla Pań w Pustarach

  Z okazji Dnia Kobiet panowie z sołectwa Pustary zorganizowali  w miejscowej świetlicy przyjęcie dla pań. Panie witał osobiście sołtys Krzysztof Siuciak, wręczając drobny upominek. Zaproszeni na uroczystość goście – wójt Grzegorz Starczyk i radny powiatowy Artur Wasiewski złożyli Paniom najlepsze życzenia i również wręczyli upominki. Oczywiście wszystkie Panie otrzymały symboliczny dla Dnia Kobiet kwiat – tulipan.