• Piękna bramka Wojciechowskiego Rasel wygrywa 2-1

  Dzisiejszy mecz Rasela w Dygowie potwierdził stara zasadę: grać trzeba do końca , do ostatniego gwizdka. Na dziesięć minut przed końcem meczu Rasel przegrywał z Iskierką Szczecin 0-1. Ataki na bramkę gości nie przynosiły efektu w postaci bramki. Sytuację odmienił rzut wolny , którego wykonanie przypadło Andrzejowi Wojciechowskiemu. Na marginesie ,Wojciechowski wszedł na boisko kilka minut wcześniej. Tradycyjnie długi rozbieg , mocny strzał i bramkarz nie miał żadnych szans. Lewy górny róg, klasyczne okienko. Super gol i 1-1!

   Niespełna kilka minut później , tym razem w zamieszaniu podbramkowym Andrzej Wojciechowski zdobywa drugiego gola ,który pieczętuje zwycięstwo Rasela.

  Do końca rundy jesiennej pozostały jeszcze dwa mecze. Najbliższy Rasel zagra na wyjeździe z Hutnikiem Szczecin – wiceliderem tabeli.

 • Pierwszy remis w rundzie Rasela Dygowo

  Rasel Dygowo zremisował na własnym boisku z Pogonią Połczyn Zdrój 1 – 1. Bramkę dla Dygowian strzelił Mikołaj Duwe. Rasel zajmuje jedenaste miejsce w tabeli IV ligi zachodniopomorskiej. Kolejny mecz w Wielki Piątek w Policach. Przeciwnikiem Rasela będzie lider tabeli -Chemik.

 • Rasel Dygowo - Biali Sądów 4-2

  Na tę wygraną kibice i zespół piłkarzy z Dygowa czekali od chwili wznowienia rozgrywek IV ligi. Zwycięstwo to z pewnością da nową energię zawodnikom Rasela. Bramki zdobyli Piotr Czapka, Andrzej Wojciechowski z rzutu wolnego i rożnego oraz Michał Szubert.

  Mecz w Dygowie rozegrano bez udziału publiczności.

 • Rasel Dygowo – Ina Goleniów 2-2

  Piłkarze Rasela Dygowo zremisowali na własnym boisku z drużyną z Goleniowa 2-2.

 • Rasel Dygowo wygrywa 2-0 w I kolejce rundy wiosennej IV ligi

  27 lutego drużyna Rasela Dygowo rozegrała w Darłowie mecz inauguracyjny rundy wiosennej sezonu 2020/2021 IV ligi zachodniopomorskiej. Na początek dobry mecz i wygrana z Darłovią 2-0! Bramki zdobyli Mikołaj Duwe i Łukasz Włodarczyk.

  Tradycyjne na starcie rozgrywek o przygotowaniach drużyny, zmianach kadrowych i planach opowiedział prezes klubu, Andrzej Wojciechowski.

  Poniżej dostępny jest terminarz meczów , które rozegrane będą w Dygowie.

 • Rasel Dygowo- Ina Goleniów 4-1

  Kolejny dobry mecz drużyny z Dygowa. Rasel pokonał 4-1 Inę Goleniów. Jednego gola strzelił Jakub Poznański , a trzy trafienia zaliczył Michał Szubert. Mecz rozegrany był w Kołobrzegu. Pierwszy mecz na bisku w Dygowie już środę 6 kwietnia. W ramach Pucharu Polski ZZPN Rasel Dygowo zagra z  Kotwicą Kołobrzeg.

   

 • Rasel Dygowo- Sparta Węgorzyno 9-4

  Na stadionie w Dygowie rozegrany został mecz 40 kolejki IV ligi zachodniopomorskiej. Rasel Dygowo wygrał z outsiderem tabeli Sparta Węgorzyno 9-4. Bramki zdobyli Mikołaj Duwe -4, Jakub Poznański -3 , Paweł Waśków i Łukasz Wiśniewski po jednej. Do końca rozgrywek sezonu pozostały trzy kolejki.

 • Siedem goli Rasela na zakończenie rundy jesiennej

  WKS Rasel Dygowo zwycięstwem 7-0 nad  Spartą Węgorzyno zakończył rundę jesienną IV ligi zachodniopomorskiej sezonu 2019/2020. Drużyna z Dygowa może zaliczyć pierwszą część sezonu do udanych. Szóste miejsce w tabeli z 27 punktami to dobra pozycja wyjściowa przez rundą wiosenną. Za tydzień 30 listopada Rasel rozegra jeszcze mecz pucharowy z Gryfem Polanów.

 • Uwaga kibice Wrzosa i Rasela ! Zmiany godzin rozpoczęcia meczów

  W najbliższą sobotę 12 maja na stadionie Dygowie odbędą się następujące mecze.
  Godzina 16:00  WKS Rasel Dygowo – Sparta Węgorzyno
  Godzina 18:30  GKP Wrzos Wrzosowo – Bajgiel Będzino
 • Zwycięskie derby Rasela

  W niedzielę 12 maja w Gościnie rozegrano derby Pomorza Zachodniego IV ligi zachodniopomorskiej. Rasel Dygowo pokonał Olimp Gościno  1-4. To już czwarte z rzędu zwycięstwo drużyny z Dygowa. Bramki strzelali: Pazdur dwie, Bułka i Ejzygmann. W tabeli Rasel umocnił się na ósmym miejsu. 18 maja mecz wyjazdowy z Orłem Wałcz.