Park rozrywki Pomerania Fun Park organizuje konkurs

Szanowni Państwo,miło nam poinformować, że już 27 maja 2017 roku nastąpi Wielkie Otwarcie Pomerania Fun Park - jednego z największych parków rozrywki w naszym regionie. W związku z tym przygotowaliśmy kilka akcji promocyjnych skierowanych do przedszkolaków i uczniów z powiatu kołobrzeskiego. Konkurs na maskotkę Pomerania Fun Park. Szukamy pomysłu na maskotkę Pomerania Fun Park. Nic nie narzucamy, ani nic nie sugerujemy. Liczymy na kreatywność młodych umysłów. Konkurs kierowany jest do przedszkolaków i uczniów z powiatu kołobrzeskiego.
Prace należy nadsyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 27.02.2017. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 06.03.2017
Główna nagroda to dzień darmowej zabawy dla całej klasy. Przewidujemy również szereg nagród pocieszenia.
 (Promocja nie obowiązuje podczas dni w których organizowane są festiwale i
koncerty oraz specjalnych eventów organizowanych na terenie Pomerania Fun Park)
Szczegóły na www.parkpomerania.pl, fb: pomeraniafunpark.pl
Regulamin konkursu