Zaproszenie na Charytatywny Piknik Rodzinny dla Kamili

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy Dygowo do wzięcia udziału w Pikniku Rodzinnym z okazji Dnia Dziecka, połączonego z akcją charytatywną i zbiórką publiczną prowadzoną przez Fundację City OK na rzecz Kamili Barszczewskiej, mieszkanki powiatu kołobrzeskiego. Na piknik zapraszamy w czwartek 1 czerwca 2017 roku w godzinach od 14.00  -  18.00 w Kołobrzegu przy ul. Obrońców Westerplatte na placu zabaw. W tym dniu przygotowaliśmy dla dzieci wiele atrakcji, m.in. animacje oraz gry i zabawy. Ponadto każdy z uczestników będzie mógł narysować rysunek o dowolnej tematyce, który zostanie wystawiony na licytację. Nie zabraknie smaków piknikowych: kiełbaski z grilla, pajdy chleba ze smalcem i ogórkiem małosolnym, ciasta i innych słodkości.
Dochód z licytacji i sprzedaży smakołyków przeznaczony zostanie na leczenie Kamili. Zachęcamy do wspólnej zabawy, wspólnego spędzenia czasu i wspólnej pomocy dla Kamili, której życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!