Zaproszenie na VI Gwieżdzisty Rajd Rowerowy

24 września Kołobrzeskie Towarzystwo Cyklistów wraz z Burmistrzem Miasta Karlino zapraszają do udziału w VI Gwieździstym Rajdzie Rowerowym o Puchar Bałtyku Karlino 2017. Rajd poprowadzi ścieżkami rowerowymi powiatu kołobrzeskiego i zakończy się w "miasteczku rowerowym" na obiekcie Homanit Arena w Karlinie. Zwycięska drużyna, która przejedzie wspólnie najwięcej osobo-kilometrów wygra Puchar Bałtyku i zorganizuje kolejny VII Rajd. Nie liczy się prędkość gdyż  kolarze KTC dostosują tempo jazdy do możliwości grupy. 
W miasteczku rowerowym czekać będzie  moc atrakcji: poczęstunek, wyścig dla dzieci i młodzieży, konkursy i zabawy miedzy gminne dla całej rodziny zorganizowane przez Miasto Karlino i KTC. 
Program Imprezy "VI Rajd Gwieździsty Karlino 2017" przy Homanit Arena. 
godz. 12.00-12.15 - Przyjazd ekip i wręczanie medali pamiątkowych, wspólne zdjęcia ekip, weryfikacja ilości uczestników przez sędziego
godz. 12.15 - Oficjalne powitanie i wspólne zdjęcie
godz. 12.15 - 14.00 -Poczęstunek a równocześnie zapisy do wyścigu dla dzieci i młodzieży i zgłaszanie uczestników do konkurencji międzygminnych.                               
godz. 12.45- Start konkurencji międzygminnych.                               
godz. 13.30 - Start wyścigów rowerowych
godz. 14.30 - Podsumowanie imprezy, ogłoszenie wyników i dekoracja zwycięzców wyścigów, konkurencji i ogłoszenie zwycięzcy Rajdu Gwieździstego 2017 roku
godz. 15.00 - Oficjalne zakończenie i samodzielny powrót uczestników do domu