Produkty regionalne z Dygowa wyróżnione przez Europejską Sieć Dziedzictwa Kulinarnego

Pasjonat pszczelarstwa , właściciel pasieki w Dygowie - Andrzej Rytwińki ,został uhonorowany członkostwem w  Europejskiej Sieci Regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego. Certyfikat  zrzeszenia producentów, przetwórców i restauratorów różnych regionów Europy otrzymał z rąk Wicemarszałka Województwa Zachodniopomorskiego Jarosława Rzepy. Od chwili otrzymania tego wyróżnienia firma pana Andrzeja  ma prawo do używania loga sieci z nazwą regionu. To bardzo prestiżowe wyróżnienie któremu sprostać mogą  producenci najwyższej jakości produktów i potraw uznanych za żywność lokalnego pochodzenia.
Autor zdjęć Marek Kawęcki
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.