Akcja Bożonarodzeniowa Paczka dla Bohatera

Gmina Dygowo włączyła się w akcję społeczną  pomocy  Bohaterom- kombatantom, którzy walczyli o wolną i niepodległą Polskę. Zachęcamy do wsparcia akcji. Produkty będą zbierane do 15 grudnia i można je dostarczać do Urzędu Gminy w Dygowie do sekretariatu.
Potrzebne są produkty z długim terminem przydatności np. herbata, kawa, słodkości, owoce i warzywa w puszkach, konfitury, konserwy, płatki śniadaniowe, śledzie w puszkach, kakao, syropy, witaminy itp.. Artykuły chemiczne i do higieny np. kremy, szampony, płyny do kąpieli, sole do kąpieli, płyny i proszki do prania, żele pod prysznic, pasta do zębów, środki czystości itp..Zachęcamy także do  wypisania  kartek z życzeniami dla naszych Bohaterów ,które dbędą dołączone do paczek. Mile widziane własnoręcznie wykonane kartki przez dzieci.


Szczegółowych informacji udziela koordynatorka akcji Magdalena Wrabel tel. 797 847 296.