26. Rejonowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK

Na terenie Państwowej Straży Pożarnej w Kołobrzegu odbyły się 26. Rejonowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża o puchar Starosty Kołobrzeskiego i Prezydenta Miasta. Wypadek komunikacyjny, złamania kończyn, oparzenie termiczne, epilepsja, atak serca oraz test pisemny to tylko niektóre zadania z jakimi musiała poradzić sobie młodzież w ramach W rywalizacji konkursowej.  W grupie szkół podstawowych, pierwsze miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Kołobrzegu. W grupie szkół ponadpodstawowych laur zwycięstwa przypadł drużynie z Zespołu Szkół Ekonomiczno – Hotelarskich, której opiekunem był Dariusz Wojciechowski z Wrzosowa. Na mistrzostwach obecny był także przewodniczący rady gminy Artur Wasiewski, który pełni funkcję członka zarządu PCK w Kołobrzegu. Puchary i upominki wręczali: prezes zarządu  PCK Oddziału Rejonowego w Kołobrzegu - Anna Mieczkowska i poseł Marek Hok.
Autor zdjęć Marek Kawęcki