Sprostowanie do artykułu: Gąskowo. Pożar sadzy w kominie. Kwarantanna domowników utrudniała akcję

Sprostowanie do artykułu: Gąskowo. Pożar sadzy w kominie. Kwarantanna domowników utrudniała akcję

Na łamach portalu ,w poprzednim artykule ukazała się informacja ,że podczas dojazdu strażacy otrzymali informację, że domownicy posesji ,na której doszło do zdarzenia objęci są kwarantanną.

W dniu dzisiejszym przedstawiciel OSP Dygowo ,Marcin Tekiel potwierdził, że taka informacja  została przekazana służbom ratowniczym przez osobę , która zgłaszała zdarzenie. W związku z tym akcja przeprowadzona została z zachowaniem obostrzeń sanitarnych. Okazało się jednak ,że zaistniała pomyłka przy zgłaszaniu zdarzenia ponieważ osoby będące na kwarantannie znajdowały w sąsiedztwie.

Sprostowanie

W obiekcie ,w którym prowadzone były działania straży pożarnej ,znajdujące się tam osoby nie były i nie są objęte kwarantanną.

 

 


Drukuj