Rozpoczęła się inwentaryzacja urządzeń gazowych na terenie gminy Dygowo

Rozpoczęła się inwentaryzacja urządzeń gazowych na terenie gminy Dygowo

G.EN. Operator Sp. z o.o. Oddział w Karlinie rozpoczął inwentaryzację urządzeń gazowych u odbiorców gazu ziemnego. Inwentaryzacja urządzeń gazowych jest związana z przygotowaniem do zmiany rodzaju gazu z gazu zaazotowanego Ls na gaz wysokometanowy E rejon RCS Jazy i potrwa od grudnia 2023 do lutego 2024. RCS Jazy obejmuje miejscowości: Łykowo, Wrzosowo, Skoczów. Jazy, Jażdże, Pyszka, Kłopotowo, Miechęcino Włościbórz, Piotrowice, Gąskowo, Stojkowo, Kukinia, Stramnica, Stramniczka, Podczele, Kądzielno, Niekanin, Obroty, Czernin, Dębogard, Bardy, Bogucino, Rościęcino, Pustary , Świelubie, Ząbrowo Ołużna, Charzyno, Niemierze, Błotnica, Przećmino.

Wszelkie prace związane z inwentaryzacją i adaptacją urządzeń gazowych przeprowadzone zostaną  przez upoważnionych przedstawicieli G.EN. Operatora, a wykonujący je monterzy będą legitymować się identyfikatorem, który będzie można zweryfikować przy pomocy dokumentu tożsamości montera.

W przypadku każdorazowego zgłoszenia jakiejkolwiek niepokojącej sytuacji związanej z prowadzoną akcją, Odbiorcy będą mogli kontaktować się pod specjalnym numerem: 94 312 08 78, czynnym od poniedziałku do piątku w godz. 07:00 – 15:00.

Publikacja na podstawie:

https://genoperator.pl/aktualnosci/inwentaryzacja-urzadzen-gazowych-na-terenie-oddzialu-w-karlinie/

 


Drukuj