Akcja MotoPaczka w gminie Dygowo

Akcja MotoPaczka w gminie Dygowo

To już 14 raz kiedy to  Klub Motocyklowy VOYAGER FG zorganizował akcję MOTO PACZKA. Tegoroczna akcja skierowana była do rodzin z dziećmi. Jak co roku wyjazd do rodzin rozpoczął się pod kołobrzeskim  ratuszem. Tam motocyklowi mikołaje rozdawali najmłodszym słodkie prezenty, a swoją słodką cegiełkę do akcji dołączyła prezydent miasta Anna Mieczkowska.

W tym roku MotoPaczka wyjechała do gminy Dygowo. Obdarowanych zostało 7 rodzin. Jak mówili klubowicze : Co roku we własnym zakresie zorganizowaliśmy środki na zakup prezentów. Każda rodzina otrzyma również paczkę, która zawiera artykuły chemii gospodarczej, żywność pakowaną, słodycze. Spotkania z rodzinami dostarczają dużo satysfakcji nam jako organizatorom wydarzenia jak również sponsorom, którzy ofiarując przedmioty do przekazania niejednokrotnie towarzyszą nam na motocyklach podczas dostarczania prezentów.

Info. MiastoKolobrzeg.pl

 

 


Drukuj