IV Senioriada w Ustroniu Morskim

W sobotę  odbyła się IV Senioriada Klubów Seniora Powiatu Kołobrzeskiego w Ustroniu Morskim. To festyn zaprzyjaźnionych  siedmiu klubów seniora , które spotykają aby rywalizować w konkurencjach sportowych, zaprezentować dorobek artystyczny ,ale  przede wszystkim dobrze się bawić.  Imprezę rozpoczął barwny korowód seniorów ,który przeszedł  z placu przy kościele na stadion gminny. Tradycyjnie kluby każdej gminy powiatu reprezentowali wójtowie, którym w udziale przypadło rozpoczęcie sportowych zmagań w konkurencji dojenie krowy- symulatora . Bezkonkurencyjnym w tej rywalizacji był nasz wójt Grzegorz Starczyk. Także nasi Seniorzy z klubu "Sercem Młodzi"w końcowej klasyfikacji uplasowali się tuż za podium. Za rok piąta jubileuszowa Senioriada odbędzie się u zwycięscy czyli w Gminie Kołobrzeg.
Autor zdjęć  Andrzej Stasiukiewicz i Marek Kawęcki.
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.