Pożegnalny "Koperek"

Sobotnia Biesiada Łososiowa była ostatnią ,którą wraz z Gminą Dygowo przygotował wójt Marek Zawadzki. Z końcem lipca żegna się z urzędem przechodząc na inny etap ścieżki zawodowej. Za długoletnią współpracę w trakcie biesiady podziękowało sołectwo z Dygowa. Sołtys Wojciech Galek wraz z radą i jak to  określił z gromadą ludzi aktywnie uczestniczących w życiu miejscowości przekazał wójtowi podziękowania i upominek ,a Czesława Buława naręcze kwiatów zdobionych koperkiem. Symboliczny koperek to odniesienie do przeboju muzycznego ,napisanego przez Marka Zawadzkiego i wykonywanego wielokrotnie w czasie imprez ,nie tylko w  gminie ,ale także na festiwalach i konkursach w województwie- taki eksportowy towar. Tak więc nie mogło zabraknąć wspólnego wykonania „Koperka” (odmienia się koperku, ale to słabo brzmi) z Dygowiankami , Dąbrówką i zgromadzonymi na biesiadzie. Zapraszam o obejrzenia nagrania.