Kiermasz świąteczny i Mikołajki w Dygowie

Kiermasz świąteczny i Mikołajki w Dygowie

Ośrodek kultury w Dygowie zorganizował Mikołajki połączone z kiermaszem świątecznym. Na Placu Wolności rozstawione zostały stoiska , które oferowały dekoracje , choinki i przysmaki świąteczne. Zabawę mikołajkową dla dzieci prowadzili animatorzy. Tradycyjnie rozdanie paczek poprzedziło wspólne odliczanie do włączenia światełek. Paczki otrzymały wszystkie dzieci obecne podczas zabawy.

Stoiska na kiermaszu wystawili:

Parafialny Zespół Caritas

Rada Rodziców SP Czernin, Dygowo i Wrzosowo

Klub Seniora Sercem Młodzi w Dygowie

DPS Piotrowice

Sołectwo Dygowo

Sołectwo Włościbórz

Gromada Zuchowa TUPOT STU STÓP

OSP Wrzosowo

Organizator Serdeczne Dziękuje OSP Dygowo za pomoc w organizacji wydarzenia.


Drukuj