Uroczystość otwarcia Posterunku Policji w Dygowie (wideo)

W dniu dzisiejszym do służby społeczeństwu wrócił Posterunek Policji w Dygowie. Na uroczystość otwarcia przybył osobiście minister spraw wewnętrznych Mariusz Błaszczak, zastępca Komendanta Głównego Policji Jan Lach , wojewoda zachodniopomorski Krzysztof Kozłowski oraz sekretarz stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Paweł Szefernaker

. Wśród gości był także wójt Grzegorz Starczyk, przewodniczący Rady Gminy Artur Wasiewski oraz były wójt Marek Zawadzki, którego działania zainicjowały reaktywację posterunku. Poświęcenia obiektu dokonał ksiądz proboszcz Piotr Niedźwiadek. Wyremontowany ze środków Gminy Dygowo za łączną kwotę 312 tysięcy złotych obiekt ,obsługiwać będzie pięciu policjantów. Kierownikiem posterunku jest asp. Radosław Więcek, który wcześniej tę samą funkcję pełnił na posterunku w Rymaniu.

Autor zdjęć Marek Kawęcki.
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.